Дома Тагови ешерихија

Таг: ешерихија

Го пиела 3 седмици и се воодушевила од резултатите – холестеролот...

Фотографии и рецепт на Весна Несовановиќ. „На овој рецепт за првпат наидов на интepнет, а во оригиналот пишуваше без yпотреба на лиcтови. Но кога...

Докторка објасни како да препознаете дека водата е чиста: Овие луѓе...

Ако се исклучат повремените студените бранови, температурите од ден на ден стануваат исклучително високи, а метеоролозите најавија дека нè очекува неверојатно жешко лето и...