Дома Тагови дерматолоци

Таг: дерматолоци

Дерматолозите советуваат: сега е време да ги отстраните дамките од кожата...

Дерматолозите советуваат дека есента и зимата се одлични за отстранување на дамките од кожа. Старечките пеги или темните дамки на кожата не се опасни ниту...