Дома Тагови чај за намалување на апетитот

Таг: чај за намалување на апетитот

Чај за намалување на апетитот: Штом го испиете веќе не чувствувате...

Овој чај го намалува апетитот и одличен е доколку сте на некоја рестриктивна диета, а имате проблем со совладување на гладот. Ако го испиете навечер...