Дома Тагови 3 дена

Таг: 3 дена

За само три дена ослабете четири кг – ЈОГУРТ диета

Доколку сакате за многу краток период да ги отстраните масните наслаги и да го исчистите организмот, утринскиот напиток ќе ви стане најважната состојка со...

Диета со мед – за 3 дена 3 килограми помалку

Медот е една од најздравите и најхранливи намирници што ни ги нуди природата. Сепак, нутриционистите советуваат дека пред почетокот на оваа диета треба да набавите и да...

Ослабете 2 килограми за 3 дена – БРЗА ДИЕТА

Извор на фото: exrpess Комбинацијата од намирници во оваа диета за многу кратко време овозможува чувство на ситост, а резултатот е брзо губење на килограмите. Едноставната...